Warsztaty przeznaczone są dla

małżeństw, par i osób indywidualnych, które  chcą poprawić relację w swoim związku.

specyfiką warsztatu jest indywidualne podejście do każdego małżeństwa


Celem warsztatów jest

poprawienie relacji w związku poprzez lepsze zrozumienie i doświadczenie siebie i współmałżonka.

Dowiesz się

  • jakie wzorce nie pozwalają Wam wyjść w kierunku wzajemnego zrozumienia
  • w jakim miejscu utknęła Wasza komunikacja
  • co jest ważnym pragnieniem/potrzebą współmałżonka i Twoją

Nauczysz się

  • sposobów wyrażania miłości, które będą odpowiedzią na potrzeby partnera
  • nazywać swoje wewnętrzne pragnienia

Doświadczysz

  • troskliwej opieki doświadczonego terapeuty
  • zrozumienia
  • indywidualnego traktowania

Termin

20-22 WRZEŚNIA 2019 – RZESZÓW

dokładne miejsce zostanie podane w późniejszym terminie

OPINIE

Największym odkryciem na warsztatach dla mnie było, że mój mąż pragnie, abym okazywała mu miłość przez wysłuchanie. Wtedy czuje się ważny i w pełni kochany. Mogłam tego doświadczyć na warsztatach – kiedy wysłuchałam męża rozpromienił się i potwierdził, że to właśnie daje mu doświadczenie miłości. Kiedy wcześniej słyszałam od męża, że nie umiem mu okazywać uczuć, nie mogłam się z tym zgodzić, bo przecież robiłam to i potrafiłam wymienić w jaki sposób. Raczej wydawało mi się, że to on ma problem, aby mi okazać, że mnie kocha.  Fenomenem tego weekendu było, że się na siebie otworzyliśmy, bariera niezrozumienia między nami została pokonana.
Jola B.

Uświadomiłam sobie, że trzeba wejść “w buty” drugiej osoby, aby ją zrozumieć. Teraz staram się kochać męża, tak jak on tego potrzebuje. Wiem, że nie jestem idealna, ale też wiem w jakim kierunku pracować , co jest dla niego najważniejsze.

Anka I.

Jechaliśmy na te warsztaty bez konkretnego problemu, w całkiem dobrej kondycji małżeńskiej, ale z ciekawością, co się będzie działo. W toku zajęć uświadomiliśmy sobie wewnętrzną barierę, która nas dzieli, barierę w postaci zniekształconego myślenia o sobie. Mąż dowiedział się, co jemu utrudnia w pełni cieszyć się naszym małżeństwem. Ja zobaczyłam, co robię dobrze, z zachętą aby to podtrzymywać, ale też jak utrudniam mężowi czuć się mocnym. Było to jak ożywczy deszcz, albo jak spadnięcie zasłony, która nie pozwalała widzieć jasno i kochać w pełni. Wyjechaliśmy w dużej bliskości i większej świadomości siebie. 

Marta K.

Uświadomiłem sobie miłość mojej żony, jej cierpliwą obecność mimo moich zawirowań, zmagań ze sobą. Wcześnie ją obwiniałem za mój trud.

Marek B.

Odkryłem w sobie niszczące przekonanie, które brzmi: “mam lepsze życie niż zasługuję”. Pociąga ono niezauważanie tego, co jest dobre i wartościowe w moim życiu.  Narzekanie, a nawet niszczenie dobra głupimi, niezrozumiałymi dla mnie ruchami. Odkryłem, że rozmowy z moją żoną są terapeutyczne. Podzielenie się doświadczeniami z mojego dzieciństwa czy lat nastoletnich i otrzymanie od niej akceptacji jest dla mnie uzdrawiające. I bardzo zbliża nas do siebie nawzajem.

Andrzej K.

ZAPRASZAMY * * * Marta i Dominik Hudzikowie